O FIRMIE

SZANOWNI PAŃSTWO

Firma NITROLL powstała w 2000r, kiedy to podjęliśmy decyzję o podjęciu produkcji specjalistycznych urządzeń do przenośników taśmowych. Chcieliśmy udowodnić, że rodzima firma potrafi wykonać urządzenia nie ustępujące w niczym konstrukcjom zagranicznym. Od tego czasu, działania nasze koncentrują się na produkcji, sprzedaży, serwisie oraz badaniach i wdrożeniach nowych rozwiązań. Oprócz tej, podstawowej działalności, świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętej obróbki metali.

01.01.2006 r. spółka cywilna NITROLL przekształciła się w firmę jednoosobową NITROLL Tomasz Link.

Celem naszym jest jak najlepsze, kompleksowe zaspokojenie Państwa potrzeb. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, służymy doradztwem technicznym, elastycznie podchodzimy do kwestii finansowych związanych z sygnalizowanymi potrzebami. Jesteśmy Firmą popierającą i ceniącą rozwój myśli i technologii polskiej, a produkty nasze to polska myśl techniczna oraz w całości polska produkcja. NITROLL – to w 100% firma z kapitałem polskim. Swoją działalność i rozwój finansujemy ze środków własnych.

Będziemy wdzięczni za uwagi dotyczące wszystkich aspektów naszej działalności. Prosimy o sugestie dotyczące problemów technicznych, których rozwiązania wspólnie moglibyśmy się podjąć.

Największą wartością firmy NITROLL są zaangażowani i pełni pomysłów pracownicy. Jestem dumny z faktu, iż mogę z Nimi pracować dla Państwa.

Łączę wyrazy szacunku
Tomasz Link
właściciel